Vai auto līzings ir labs risinājums auto iegādei?


Vārdu salikums “auto līzings” mēdz auto meklētājus atbaidīt, jo asociējas ar dažādiem mītiem un ierobežojumiem, kurus varētu nest līdzi šādas līgumsaistības. Tomēr realitātē auto līzings ir daudz pievilcīgāks un izdevīgāks auto iegādes risinājums, nekā varētu šķist. Ne velti auto līzinga pakalpojums ir pieprasīts un plaši izmantots visā pasaulē, jo atbilst mūsdienu dzīvesstila un komforta prasībām.

Brauc ar jaunāku un labāku auto, nekā varētu nopirkt uzreiz

Auto līzings ir piemērots risinājums gadījumos, kad nav pieejami finanšu resursi, lai par pilnu summu uzreiz iegādātos tik jaunu un komfortablu auto, kādu vēlētos. Arī auto kredītu, ja summa ir liela, var atteikt. Auto līzings bieži tiek izmantots tieši mazlietotu premium un lukusa automašīnu iegūšanai savā ikdienas lietošanā. Tāds auto sniedz augstu komfortu, ir reprezentabls un uzlabo dzīves kvalitāti. Kāpēc atteikties no šādas mūsdienīgas ērtības, ja par to var maksāt ar saprātīgu līzinga maksājumu?

Izpērc vai atdod auto atpakaļ – brīva izvēle

Auto līzings sniedz plašas izvēles iespējas, kā rīkoties ar savām līgumsaistībām un automašīnu pēc sadarbības līguma beigām. Katrs var izvēlēties savām vēlmēm un tā brīža praktiskajām iespējām piemērotāko variantu:

 • pagarināt līgumu un turpināt maksāt par auto ikmēneša nomu;

 • izpirkt auto un iegūt to savā īpašumā;

 • nodot auto izpirkuma tiesības trešajai personai;

 • atdot auto atpakaļ līzinga uzņēmumam.

Pilnvērtīgi izmanto auto, neesot tā īpašnieks

Mūsdienās, lai brauktu ar labu auto, tam obligāti nav jāpieder. Īpašumtiesību faktam šobrīd pievērš arvien mazāk uzmanības, jo cilvēki bieži izlemj par labu pārmaiņām savā dzīvē, grib kaut ko jaunu, modernu, mainās apstākļi un vajadzības. Īpašumtiesības uzliek zināmus pienākumus un var pat atturēt īstenot tik vajadzīgās pārmaiņas dzīvē. No īrēta dzīvokļa taču ir daudz vieglāk izvākties un uzsākt jaunu dzīvi citā vietā. Tāpat ar līzingā noformētu automašīnu, kuras turētājs esi, varēsi rīkoties daudz brīvāk. Automašīnas turētāja statuss neapgrūtina ar īpašumtiesībām, bet tajā pašā laikā nodrošina pilnvērtīgas iespējas izmantot auto visām savām vajadzībām gan Latvijā, gan ārpus tās, noformējot atbilstošu dokumentu par izbraukšanu no valsts.

Saņem izdevīgu darījumu, kad citi kredītdevēji atsaka

Nodarbinātības un ienākumu situācijas šodien var būt ļoti dažādas. Pieaug to iedzīvotāju skaits, kuri ir pašnodarbinātā statusā, pelna savu iztiku ārzemēs vai izmanto vēl kādu citu modeli, lai nodrošinātu labklājību. Klasiskās kredītiestādes un bankas šajā ziņā vēl ir pārāk neelastīgas un nevēlas sadarboties ar tiem, kuri neiekļaujas standarta nodarbinātības un atalgojuma shēmā. Tas bieži rezultējas ar atteikumu auto vai finanšu kredītam. Auto līzings šajā ziņā ir daudz elastīgāks, tā noformēšana ir mazāk birokrātiska. Izdevīgu auto līzinga darījumu var saņemt arī tie, kuri citviet saņēmuši atteikumu.

Piesakies auto līzingam pie Manslīzings.lv

Rūpīgi pārbaudītas lietotas un mazlietotas automašīnas ar izdevīgiem nosacījumiem pieejamas Manslīzings.lv, kas ir ātrākā un uzticamākā auto līzinga platforma. Manslīzings.lv klāstā pieejamas populārāko zīmolu automašīnas plašā izvēlē – vairāk nekā 300 auto ar dažādu motora tilpumu, degvielas veidu un nobraukumu. Kādas ir Manslīzings.lv auto līzinga priekšrocības?

 • Pirmā iemaksa par automašīnu ir 0%.

 • Ievērojami samazinātas procentu likmes.

 • Visus dokumentus noformē līzinga kompānija.

 • Pieteikties auto līzingam var jau no 18 gadiem.

 • Auto līzings pieejams arī ārzemēs strādājošajiem.

 • Pieteikums tiek izskatīts 30 minūtēs.

 • Plaša auto izvēle jebkuram budžetam.


Izvēlies, aizpildi pieteikumu un brauc ar savu sapņu auto jau šodien!