Kas jāņem vērā, izvēloties iegādāties auto līzingā?


Auto līzings kļūst arvien populārāks, jo tas piedāvā tieši tādu elastību un priekšrocības, kādas aktuālas mūsdienīgiem auto lietotājiem. Ar auto līzinga palīdzību iespējams īsā laikā savā lietošanā iegūt tieši tādu auto, kāds ir nepieciešams, arī tad, ja nav pieejami līdzekļi pirmajai iemaksai vai klients neatbilst standarta kritērijiem. Tomēr auto līzings tāpat kā jebkurš pakalpojums, kura ietvaros tiek slēgts līgums, prasa atbildīgu un rūpīgi pieeju, lai saistībā ar šo darījumu būtu tikai labākā pieredze. Kas jāņem vērā, ja izvēlas iegādāties auto līzingā?

Jāizvēlas uzticama līzinga kompānija

Izvēloties īsto auto līzinga pakalpojuma sniedzēju jau ir garantija, ka darījums būs drošs, izdevīgs un noslēdzams bez liekas aizķeršanās. Auto līzinga platforma Manslīzings.lv nešaubīgi ir uzticams līzinga pakalpojuma sniedzējs, ar kur palīdzību ik dienu daudzi klienti piepilda sapni par savu automašīnu.


Kāpēc auto līzingu noformēt tieši pie Manslīzings.lv?

Manslīzings.lv ir lielākā un uzticamākā auto līzinga platforma, kas nodrošina daudzas priekšrocības un izdevīgus darījuma nosacījumus.

 • Individuāla pieeja katram klientam.

 • Pieejamas automašīnu cenas.

 • Iespēja izvēlēties līzinga termiņu un maksājumu.

 • Vairāki simti tehniski pārbaudītu automašīnu katrai gaumei un vajadzībai.

 • Pieteikuma izskatīšana 30 minūtēs un ātra līzinga noformēšana.

 • Līzinga maksājumi iekļauj apdrošināšanu, transporta nodokli u. c.

 • Pirmā iemaksa par automašīnu ir 0%.

 • Garantētas 14 dienu atteikuma iespējas vai maiņa pret citu auto.

Jāizvērtē visi aspekti un jāizvēlas īstais auto

Pirms līzinga procesa uzsākšana jāizvērtē visi aspekti un jāizvēlas piemērotākā automašīna. Manslīzings.lv klāstā ir vairāki simti kvalitatīvu automašīnu. Tās visas pirms nonākšanas tirdzniecībā tiek rūpīgi pārbaudītas. Sortimentā ir dažādu marku automašīnas, kuras iespējams izvēlēties gan pēc virsbūves tipa, gan ātrumkārbas, gan citiem parametriem.


Lai atrastu savu īsto automašīnu, jāizvērtē tās cena, marka, ražošanas gads un nobraukums, jo no tā atkarīgs auto nolietojums un ekspluatācijas izmaksas. Protams, jāizvērtē, kādas virsbūves automašīna būtu vispiemērotākā paredzētajam pielietojumam, piemēram, ģimenes auto, darba auto utt. Apskatot automašīnu, noteikti rūpīgi jāizpēta eksterjers un interjers, kā arī jāpārbauda servisa grāmatiņa, kur jābūt atzīmēm par veiktajām apkopēm. Auto izvēlei jābūt pārdomātam un stratēģiskam lēmuma, nevis mirkļa iegribai.


Bet Manslīzings.lv zina, ka var gadīties pārdomāt, tāpēc saviem klientiem piedāvā iespēju divu nedēļu laikā automašīnu apmainīt pret citu modeli vai atteikties no darījuma un atdot auto atpakaļ.

Līguma laikā klients ir auto turētājs, nevis īpašnieks

Auto līzings piesaista ar savu  pieejamību un elastību, tomēr jāatceras, ka ir arī dažas nianses, ar kurām jārēķinās, ja izvēlas auto līzingā. Viena no tādām ir fakts, ka līzinga laikā klients ir auto turētājs, bet auto īpašnieks ir līzinga uzņēmums. Vairumam klientu pret to nav nekas iebilstams, jo auto ikdienas lietošanā tas nerada nekādas neērtības. Tikai jāatceras, ka, braucot ārpus Latvijas, nepieciešams saņemt no īpašnieka pilnvaru, kas nav sarežģīts process un ir tikai formalitāte.

Pēc līguma beigām auto var izpirkt vai atdot atpakaļ

Vēl auto līzings no citiem auto iegādes veidiem atšķiras ar to, ka pēc līguma termiņa beigām iespējams izvēlēties kādu no tālākās rīcības variantiem:

 • pagarināt līgumu un turpināt maksāt par auto ikmēneša nomu;

 • izpirkt automašīnu;

 • nodot izpirkuma tiesības trešajai personai;

 • atdot automašīnu atpakaļ līzinga uzņēmumam.


Šie varianti dod izvēles iespējas atbilstoši apstākļiem un vēlmēm. Mūsdienās, kad dzīvesveidi, vajadzības un paradumi ir tik dažādi, elastīgi risinājumi ir ļoti būtiski, tāpēc šos faktorus var uzskatīt nevis par neērtībām, bet gan priekšrocībām.Iepazīsties ar plašo auto klāstu un uzzini noderīgu informāciju par auto līzingu interneta vietnē Manslīzings.lv. Izvēlies auto, aizpildi pieteikumu un gaidi zvanu no līzinga speciālista. Pozitīvas atbildes gadījumā jau šodien brauc pēc sava jaunā auto!