Kāpēc izvēlēties iegādāties auto Manslīzings.lv?


Auto iegāde ir atbildīgs lēmums, kas jāpieņem, izvērtējot daudzus apsektus. Viens no būtiskiem lēmumiem – no kura pārdevēja pirkt jauno automašīnu. Līzinga platforma Manslīzings.lv ieguvusi uzticību to pircēju lokā, kuri par savām vajadzībām piemērotāko uzskata tieši auto līzingu. Kāpēc iegādāties auto līzinga platformā Manslīzings.lv? Esam apkopojuši būtiskākās priekšrocības, kuras varam piedāvāt saviem klientiem. 

  • Manslīzings.lv – uzticamākā auto līzinga platforma

Manslīzings.lv ir lielākā un ātrākā līzinga platforma, kas sadarbojas ar labākajiem finanšu pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Lai klients neapjuktu plašajā finansēšanas pakalpojumu klāstā, Manslīzings.lv palīdz piemeklēt labāko aizdevuma risinājumu atbilstoši katra klienta individuālajām vajadzībām. Manslīzings.lv padara auto iegādes procesu daudz ērtāku un ātrāku, jo visu iespējams nokārtot attālināti – iepazīties ar auto klāstu, izdarīt savu izvēli un aizpildīt līzinga pieteikumu.

  • Vairāki simti pārbaudītu auto katrai gaumei

Manslīzings.lv saviem klientiem piedāvā tikai kvalitatīvas un rūpīgi pārbaudītas automašīnas no uzticamiem sadarbības partneriem. Piedāvājumā ir vairāki simti lietotu un mazlietotu automašīnas katrai gaumei un vajadzībām. Plašajā sortimentā pieejami moderni sedani, ietilpīgi universāļi un miniveni, augstas caurgājamības apvidus auto un arī uzticami furgoni. Neatkarīgi no tā, kādu auto klients meklē, to par pieejamu cenu un teicamā tehniskajā stāvoklī varēs atrast Manslīzings.lv.

  • Ērta auto izvēle vietnē Manslīzings.lv

Atrast savu ideālo automašīnu tagad ir vieglāk nekā jebkad. Plašo piedāvājumu sev ērtā vietā un laikā var izpētīt vietnē Manslīzings.lv. Veikt auto atlasi pēc dažādiem parametriem, kas aktuāli tieši klientam. Var izvēlēties auto virsbūves tipu, pārnesumkārbu un arī degvielas veidu. Atlasīt automašīnas pēc markas, modeļa, izdošanas gada, kā arī cenas. 

  • Vienkārša pieteikuma aizpildīšana tiešsaistē

Pēc tam, kad īstais auto ir atrasts, turpat vietnē Manslīzings.lv var aizpildīt līzinga pieteikumu un iesniegt to izskatīšanai. Lai to paveiktu, nav vajadzības ierasties klātienē, tērējot savu vērtīgo laiku. Lai prognozējoši uzzinātu par ikmēneša maksājuma apjomu, var izmantot vietnē pieejamo maksājumu kalkulatoru, kas veiks aprēķinus atbilstoši aizdevuma summai un vēlamajam termiņam. Klientam ir iespēja pašam izvēlēties piemērotāko līguma termiņu un ikmēneša maksājuma lielumu.

  • Līzinga pieteikuma izskatīšana 30 minūtēs

Pieteikuma izskatīšana notiek tiešām ātri – 30 minūšu laikā līzinga speciālists būs izskatījis pieteikumu. Atliek tikai sagaidīt zvanu no operatora un pozitīva lēmuma gadījumā jau tajā pašā vai nākamajā dienā doties pēc sava jaunā auto. Manslīzings.lv ir iespējami samazinājis birokrātisko procesu apjomu un lēmuma pieņemšanas laiku, lai klients ātrāk varētu saņemt sava jaunā auto atslēgas.

  • Pirmā iemaksa 0% un izdevīga procentu likme

Manslīzings.lv piedāvā auto iegādi bez pirmās iemaksas, kas ievērojami paplašina potenciālo klientu loku un dod iespēju iegūt savā lietošanā automašīnu arī tiem klientiem, kuriem nav pieejami līdzekļi pirmajai iemaksai. Arī procentu likmes, kas tiek piemērotas Manslīzings.lv auto iegādes darījumiem, ir īpaši izdevīgas un daudz zemākas, nekā var piedāvāt konkurenti un bankas. Jauna auto iegāde Manslīzings.lv platformā aizņems pavisam īsu laiku un neprasīs nekādus papildu izdevumus darījuma noslēgšanas brīdī. Iespējams izvēlēties arī tādu darījuma formu, kas ļaus maksāt par līzingu sākt tikai pēc trīs mēnešiem.

  • Iespēja izvēlēties līzinga termiņu un maksājumu

Atbilstoši savām finansiālajām iespējām un izvēlētajai aizdevuma summai, klients var noformēt līzingu uz sev piemērotāko termiņu un ar vēlamo ikmēneša maksājumu. Auto līzingam nav jābūt kā slogam ģimenes budžetā, bet gan kā optimālam maksājumam par vajadzīgu un vērtīgu pakalpojumu, kas ierēķināts regulārajos izdevumos.

  • 14 dienu atteikuma iespējas vai maiņa 

Līzinga platforma Manslīzings.lv garantē klienta tiesības atteikties no auto 14 dienu laikā, ja tomēr auto nepatīk vai ir citi apstākļi, kas mudinājuši pārdomāt. Iespējams ne tikai atdot auto atpakaļ, bet arī samainīt to pret citu, ja noskatīts kāds piemērotāks modelis.


Ienāc Manslīzings.lv, izvēlies savu jauno auto un brauc ar to jau šodien!