Kā pieteikties auto līzingam?


Vai zinājāt, ka līzings auto iegādei platformā Manslīzings.lv ir noformējams tik vienkārši, kā uzrakstīt e-pastu, iepirkties interneta veikalā vai veikt kādu citu ikdienišķu darbību digitālajā vidē? Jums ir jāveic tikai daži soļi, lai iesniegtu pieteikumu un jau tajā pašā dienā varētu braukt pēc savas jaunās automašīnas. 

Izvēlēties sev piemērotu automašīnu

Lai uzsāktu pieteikšanās procedūru auto līzingam, vispirms platformā Manslīzings.lv jāiepazīstas ar plašo automašīnu piedāvājumu un jāizvēlas savām vajadzībām piemērotākā. Jums pieejami vairāki simti pārbaudītu un teicamā stāvoklī esošu lietotu un mazlietotu auto ar dažādu virsbūvi, degvielas tipu un citām pazīmēm. Te atradīsiet gan uzticamu un ietilpīgu ģimenes auto, gan respektablu biznesa auto, gan izturīgu darba busiņu un jaudīgu apvidus transportlīdzekli. Lai arī kāda būt jūsu gaume un vajadzības, plašajā auto klāstā noteikti atradīsiet to, ko meklējat.


Kad auto atrasts, varat izmantot vietnē esošo maksājumu kalkulatoru, lai gūtu priekšstatu par aptuveno ikmēneša maksājumu un atmaksas termiņu. Atcerieties, ka kalkulators ir informatīvs, reālie skaitļi pieejami tad, kad izskatīts pieteikums. Tomēr kalkulators sniedz ieskatu un var palīdzēt pieņemt atbildīgu lēmumu par savām finansiālajām saistībām.

Aizpildīt pieteikuma anketu

Tālāk pats svarīgākais solis – pieteikuma anketas aizpildīšana Manslīzings.lv platformā. Sekojot ekrānā redzamajām norādēm, aizpildiet savu personīgo informāciju, sniedziet datus par nodarbinātību un ienākumiem. Kad visa prasītā informācija aizpildīta, atliek iesniegt pieteikumu. Tas uzreiz iekritīs Manslīzings.lv operatoru virtuālajā pastkastītē. Nekavējoties tiks uzsākta pieteikuma izskatīšana. Manslīzings.lv partneri uzreiz sagatavo vairākus sadarbības piedāvājumus, lai jūs varētu izvēlēties piemērotāko risinājumu, lieki netērējot savu laiku. Jāatgādina, ka, aizpildot anketu, vienmēr jāsniedz tikai patiesi dati gan par savu identitāti, gan ienākumiem. 

Sagaidīt atbildi jau pēc pusstundas

Tālāk viss aktīvais process notiek Manslīzings.lv pusē, kur tiek pārbaudīti dati un pieņemts lēmums par līzinga piešķiršanu vai atteikšanu. Parasti šis izskatīšanas process tiek veikts jau pusstundas laikā. Operators piezvanīs, lai paziņotu pieņemto lēmumu un informētu par tālākajām darbībām. To visu iespējams izdarīt, neatejot no sava datora vai viedierīces, kurā izmantojat platformu Manslīzings.lv. Nav nekur jābrauc, jāstāv rindā klientu apkalpošanas centrā, ar roku jāaizpilda anketas. Tas viss galu galā var aizņemt veselu dienu. It īpaši, ja vēl jābrauc uz citu pilsētu. Līzinga platforma internetā, kas pieejama no jebkuras vietas un jebkurā sev ērtā laikā, ievērojami atvieglo un paātrina pieteikšanās procesu.


Braukt pēc sava jaunā auto

Ja no operatora saņemts pozitīvs lēmums par līzinga piešķiršanu, tālāk jau viss process notiek ļoti raiti. Īsā laikā tiek sakārtotas visas formalitātes, lai jūs varētu doties pēc savas noskatītās automašīnas. Jāatceras, ka auto līzinga gadījumā automašīna būs noformēta uz aizdevēja vārda, bet jūs būsiet auto turētājs. Tomēr šī juridiskā nianse nekāda veidā neietekmē auto brīvu un netraucētu izmantošanu gan Latvijā, gan ārpus tās, pirms tam noformējot atbilstošu izceļošanas saskaņojumu. Ja tomēr rodas pretenzijas vai izrādās, ka izvēlētais auto tomēr nav īstais, Manslīzings.lv nodrošina 14 dienu atteikuma tiesības. Varat auto atgriezt vai apmainīt pret piemērotāku modeli. Tas ir izdevīgāk, ātrāk un ērtāk nekā bankā!


Pārliecinieties, cik vienkārša ir pieteikšanās līzingam Manslīzings.lv platformā!