Ērta auto iegāde internetā


Ja gribi ietaupīt savu laiku un naudu automašīnas iegādes procesā, izmanto digitālā laikmeta sniegtās priekšrocības – izdevīgs līzings auto iegādei platformā Manslīzings.lv ir noformējams pusstundas laikā. 


Atliek tikai izvēlēties sev tīkamo auto no plašā piedāvājuma un turpat vietnē aizpildīt pieteikumu. Līzinga speciālisti to izskata un sniedz atbildi jau pēc 30 minūtēm. Pēc sava jaunā auto varēsi doties jau tajā pašā dienā. Būtiski, ka līzinga noformēšana internetā ir ne tikai ērta, bet arī droša – visas automašīnas ir rūpīgi pārbaudītas, tāpēc vari nebaidīties, ka nopirksi “kaķi maisā”.

Pieejami vairāki simti līzinga automašīnu

Līzinga platforma Manslīzings.lv saviem klientiem nodrošina plašāko auto izvēli. Starp vairākiem simtiem modeļu noteikti atradīsi īsto. Piedāvājumā ir automašīnas ar visiem virsbūvju tipiem, benzīna, gāzes un dīzeļa motoriem, protams, ar manuālo un arī automātisko ātrumkārbu. Neatkarīgi no tā, vai meklē elegantu pilsētas auto, ietilpīgu ģimenes transportlīdzekli vai uzticamu furgonu darbam, Manslīzings.lv klāstā to atradīsi par pieejamu cenu. Visas automašīnas pirms piedāvāšanas klientiem tiek rūpīgi pārbaudītas, pārliecinoties, ka tās ir labā tehniskajā stāvoklī.


Apskati un izvēlies automašīnu internetā – jebkurā sev ērtā laikā iepazīsties ar piedāvājumu un izdari savu izvēli. Ērtākai automašīnu meklēšanai vari izmantot atlases rīku, ar kura palīdzību uzreiz varēsi ieraudzīt tās automašīnas, kas atbilst vēlamajiem kritērijiem, piemēram, ar noteiktu virsbūves tipu vai pārnesumkārbu. Ja iegādē noteicošais faktors ir cena, tad var veikt meklēšanu arī pēc šī parametra.

Vienkārša pieteikšanās un ātra izskatīšana

Līzings auto iegādei pie Manslīzings.lv ir noformējams tiešām ērti un ātri, jo automašīnu izpēti un pieteikuma aizpildīšanu var veikt jebkurā laikā un vietā, vajadzīga tikai ierīce ar interneta pieslēgumu. Arī pēc pieteikuma iesniegšanas līdz atbildes saņemšanai būs jāgaida tikai 30 minūtes – izdzeriet kafiju un gaidiet zvanu no operatora, kurš informēs par pieņemto lēmumu un tālākajām darbībām, lai varētu doties pēc sava jaunā auto. Vietnē pieejams arī informatīvs maksājumu kalkulators, kuru var izmantot, lai gūtu priekšstatu par ikmēneša maksājumu, ievadot aizdevuma summu un līzinga temiņu. Bet jāņem vērā, ka precīza informācija būs pieejama pēc individuālā pieteikuma apstrādes.

Izdevīgāk un ērtāk nekā bankā

Kāpēc līzings auto iegādei jānoformē tieši pie Manslīzings.lv? Kādas ir priekšrocības?

  • Mazāks birokrātiskais slogs un ātrāka izskatīšana nekā bankā.

  • Samazinātas procentu likmes, salīdzinot ar banku piedāvājumiem.

  • Iespēja pašam izvēlēties ikmēneša maksājuma lielumu.

  • Auto līzings pieejams bez pirmās iemakas.

  • Pieejams aizdevums auto iegādei jau no 1000 eiro.

  • Pakalpojums pieejams arī ārzemēs strādājošajiem, pašnodarbinātajiem un citiem, kas neatbilst banku izvirzītajām prasībām.

Bez riska – samaini vai atdod 14 dienu laikā

Izmantot Manslīzings.lv auto līzingu ir droši, jo tiek garantētas 14 dienu atteikuma tiesības, ja esi pārdomājis vai konkrētais auto neapmierina. Šajā periodā iespējams auto arī samainīt pret citu modeli. Tāpēc nav vērts baidīties no saistībām vai riskiem, ja tā vietā jau šodien var braukt ar tieši tādu auto, kādu vēlies. Bet gadījumā, ja pārdomāsi, – divu nedēļu laikā atdod auto atpakaļ vai tā vietā izvēlies citu, kas vairāk atbilst tavām vajadzībām.

Uzzini vairāk un piesakies vietnē Manslīzings.lv

Iepazīties ar plašo auto klāstu un uzzināt citu noderīgu informāciju vari interneta vietnē Manslīzings.lv. Izvēlies auto, aizpildi pieteikumu un gaidi zvanu no līzinga speciālista. Pozitīvas atbildes gadījumā jau šodien brauc pēc sava jaunā auto!