Auto kredīts bez pirmās iemaksas


Auto iegāde visbiežāk saistīta ar praktisku vajadzību pēc pārvietošanās līdzekļa sev un ģimenei. Bet ne vienmēr ir laiks un iespēja sakrāt naudu pirmajai iemaksai vai auto iegādei par pilnu summu uzreiz, tāpēc aktuāls ir auto kredīts bez pirmās iemaksas. Bankas tādus nepiedāvā, tādēļ ir jāmeklē alternatīvi risinājumi. Viens no pieprasītiem un klientu novērtētiem variantiem ir auto iegāde pie Manslīzings.lv, kas piedāvā izdevīgu darījumu bez pirmās iemaksas. 

Tiec pie sava auto ar 0 eiro kabatā

Izvēloties Manslīzings.lv pakalpojumu, auto iegāde iespējama pat tad, ja darījuma brīdī nav pieejami līdzekļi pirmajai iemaksai, jo tā vienkārši netiek prasīta. Iespēja nodrošināt 0% pirmo iemaksu ievērojami paplašina to klientu loku, kuriem šis darījums ir pieejams neatkarīgi no brīvo līdzekļu daudzuma. Arī tad, ja klients varētu veikt pirmo iemaksu, varbūt šie līdzekļi vairāk nepieciešami citām aktuālām vajadzībām. Bankas prasa diezgan lielu pirmo iemaksu, kas bieži vien ir šķērslis, kāpēc daudzi nevar atļauties iegādāties tādu automašīnu, kāda nepieciešama. Naudas krāšana prasa laiku, bet auto ir vajadzīgs jau tagad. Tādā gadījumā auto līzings bez pirmās iemaksas ir labs risinājums.

Plašs mūsdienīgu un kvalitatīvu auto klāsts

Līzinga platforma Manslīzings.lv saviem klientiem piedāvā vairākus simtus kvalitatīvu lietotu un mazlietotu automašīnu par izdevīgām cenām. Visas automašīnas pirms nonākšanas tirdzniecībā ir tehniski pārbaudītas. Sortimentā pieejamas visu populārāko marku un modeļu automašīnas ar dažādiem virsbūves tipiem, degvielas un pārnesumkārbas veidiem. Veicot meklēšanu pēc aktuālajiem kritērijiem, noteikti atradīsi savām vajadzībām piemērotu automašīnu. Neatkarīgi no tā, vai meklē elegantu pilsētas auto, ietilpīgu ģimenes transportlīdzekli vai uzticamu furgonu darbam, Manslīzings.lv klāstā to atradīsi par pieejamu cenu. 

Izdevīgi nosacījumi un ātra pieteikuma izskatīšana

Kāpēc auto iegādei izvēlēties sadarbību tieši ar līzinga platformu Manslīzings.lv? Tāpēc, ka Manslīzings.lv nodrošina vairākas būtiskas priekšrocības.

 • Pirmā iemaksa par automašīnu ir 0%.

 • 14 dienu atteikuma tiesības vai iespēja samainīt auto pret citu.

 • Ievērojami samazinātas procentu likmes.

 • Ērta un ātra pieteikuma aizpildīšana vietnē Manslīzings.lv.

 • Pieteikums tiek izskatīts jau 30 minūtēs.

 • Visus dokumentus noformē līzinga kompānija.

 • Pieteikties auto līzingam var jau no 18 gadiem.

 • Plaša auto izvēle jebkuram budžetam.


Manslīzings.lv palīdzēs arī tad, kad citi atsaka

Pieaug to iedzīvotāju skaits, kuri ir pašnodarbinātā statusā, pelna iztiku ārzemēs vai izmanto kādu citu modeli, lai nodrošinātu labklājību. Bankas šajā ziņā ir neelastīgas un nevēlas sadarboties ar tiem, kuri neiekļaujas standarta nodarbinātības un atalgojuma shēmā. Tas bieži rezultējas ar atteikumu auto vai finanšu kredītam. Auto līzings pie Manslīzings.lv šajā ziņā ir daudz elastīgāks, tā noformēšana ir mazāk birokrātiski apgrūtināta. Izdevīgu auto līzinga darījumu var saņemt arī tie, kuri kādu iemeslu dēļ citviet saņēmuši atteikumu.

Kādas ir galvenās auto līzinga priekšrocības?

Auto līzinga pakalpojums ir pieprasīts un plaši izmantots visā pasaulē, jo atbilst mūsdienās aktuālajām dzīvesstila un komforta prasībām. 

 • Brauc ar pietiekami jaunu un labu auto

Auto līzings ir piemērots risinājums gadījumos, kad nav pieejami finanšu resursi, lai par pilnu summu uzreiz iegādātos tik jaunu un komfortablu auto, kādu vēlētos. Šis pakalpojums bieži tiek izmantots tieši mazlietotu premium un luksusa automašīnu iegūšanai savā ikdienas lietošanā. Tāds auto sniedz augstu komfortu, ir reprezentabls un uzlabo dzīves kvalitāti. Kāpēc atteikties no šādas ērtības, ja par to var maksāt ar saprātīgu līzinga maksājumu?

 • Lieto auto, neesot tā īpašnieks

Lai brauktu ar labu auto, tam obligāti nav jāpieder tev. Īpašumtiesību faktam šobrīd pievērš arvien mazāk uzmanības, jo bieži mainās apstākļi un vajadzības. Ar līzingā noformētu automašīnu, kuras turētājs esi, vari rīkoties daudz brīvāk. Automašīnas turētāja statuss neapgrūtina ar īpašumtiesībām, bet tajā pašā laikā nodrošina pilnvērtīgas iespējas izmantot auto visām savām vajadzībām gan Latvijā, gan ārpus tās.

 • Izpērc vai atdod auto atpakaļ

Auto līzings sniedz vairākas izvēles iespējas, kā rīkoties ar savām saistībām un automašīnu pēc līguma beigām. Iespējams pagarināt līgumu un turpināt maksāt par auto ikmēneša nomu vai arī izpirkt auto un iegūt to savā īpašumā. Ja nevēlies izpirkt auto pats, vari nodot auto izpirkuma tiesības trešajai personai. Un galu galā – pēc līguma beigām vari atdot auto atpakaļ līzinga uzņēmumam.


Iepazīties ar plašo auto klāstu, aizpildīt pieteikumu un uzzināt noderīgu informāciju par auto iegādi bez pirmās iemaksas vari interneta vietnē Manslīzings.lv.